Mobil

Android ve iOS için 'NinJump' oyunu! - İnceleme

Bu ninja oyununun bağımlısı olacaksınız!


Uygulama tanıtımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son zamanlarda iOS platformunda büyük başarı göstermiş, bu başarısını Android platformunda da sergileyen nadir oyunlardan birisi olan NinJump tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

Oyunumuz hem Android platformu için hem de iOS platformu için, Store'larda ücretsiz bir şekilde oyun severlerin beğenisine sunulmuş durumda. Yine sizlere sunduğumu diğer oyunlar gibi oyunu inceledik oynadık.Oyunun öncelikle iPad veya Android tabletlerde verdiği tadı telefonda vermediğini belirtelim. Bu yüzden oyunu var ise iPad veya Android tablette denemenizi öneririz. İlerlemeli diye tabir ettiğimiz oyunlardan olan NinJump, bir karakterin başından geçen olayları konu ediniyor.


Yani NinJump, sevimli bir çocuk ninja karakteri üzerine kurulu bir oyun. Çocuk ninja ile çıkılan yolda daima yukarı yönde koşmak ve önümüze çıkan engelleri aşmamız gerekiyor. Oyun son derece hızlı bol bol aksiyon içeren bir oyun.


Birbirinden farklı engellerin yer aldığı oyunda, karşımıza çıkan engelleri aşmamızla beraber ninjamız da güçleniyor. Bölümlerin sonlarında ise büyük bir canavar, ninjayı engelleme çalışıyor.


Engelleri yok etmek için ninja karaktermizi sağa ve sola yönde hareket ettirmek yeterli. Bu sayede ninja zıplarken karşılaştığı düşmanları yok ediyor. Aynı türden üç düşmanı arka arkaya yok etmekle beraber o düşmanın özelliğini kazanıp hızlı bir şekilde yükselişe geçiyoruz.

1344512742_mzl.kaufpgcy.320x480-75.jpg

Her geçen bölüm daha da zorlaşan oyunun oldukça keyifli ses ve görüntü özelliklerine sahip olduğunu da ekleyelim. Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde yüklemek için: Play Store - NinJump / App Store - NinJump


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.