Muslim Pro - Ramazan 2016
25 milyondan fazla indirme oranına sahip olan Muslim Pro - Ramazan 2016 uygulaması, namaz saatlerini en doğru şekilde bildirmesi ile tanınıyor. Ramazan ayı süresince imsak ve iftar vakitlerini bildirecek olan uygulama, yakınınızda bulunan restoran ve camileri tespit edebiliyor.

Ramazan Davulu
Ramazan aylarının vazgeçilmezi olan davul seslerini özlediyseniz, Ramazan Davulu uygulaması tam size göre. Uygulama ile cep telefonunuzdan davul çalabilir ve davul sesini telefonunuzun alarm sesi olarak atayabilirsiniz.

Kalori Sayacı
Ramazan aylarında iftar ile birlikte çok fazla yemeğe yüklenen insanlar, bunları hemen sindiremiyorlar. Durum böyle olunca Ramazan ayında kilo alan birçok insan bulunuyor.

Yemeksepeti
Yemeksepeti'ni uzun uzun anlatmaya gerek yok diye düşünüyoruz. Yemek sektörün daha doğrusu online yemek siparişi konusunda en çok tanınan firma olan Yemeksepeti, yorgun argın eve geldiğinizde iftar'a saatler kala sizin için hayat kurtarıcı olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.