Mobil

Android'ciler üzülmeyin! iPhone'un özelliği Android'e geldi!

iPhone'a iOS 14.5 güncellemesi ile gelen yeni emoji'ler şimdi de Android telefonlara geldi. Peki, bu emojiler nasıl yüklenecek?

Android'ciler üzülmeyin! iPhone'un özelliği Android'e geldi!

Apple, iOS 14.5 güncellemesi ile birlikte, iPhone ve iPad cihazlarına yepyeni emojiler eklemişti. Emojipedia ile yakın ilişki içerisinde olan Apple, yeni emojileri ilk olarak kendi cihazlarında kullanıma sunuyor. Android 12 ile de Android'e gelecek olan bu emojiler için bugün müjdeli haber geldi.

Android 12 güncellemesini beklerseniz iPhone sahiplerinin kullandığını emojilerden 1 yıl daha mahrum kalacaktınız. Ancak bugün yayınlanan yazılım ile birlikte iOS 14.5 ile gelen tüm emojileri Android telefonlarınızda kullanmaya başlayabileceksiniz. Peki, bu yazılım nasıl yüklenecek?

Öncelikle yeni emojileri telefonunuza yüklemeniz için cihazınızın Root'lanmış olması ve TWRP ve Magisk Manager uygulamalarının yüklü olması gerekiyor. Telefonunuz root'lu değilse aşağıdaki haberimizden root işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iOS 14.5 ile gelen emojileri Android telefona yükleme

1- iOS 14 Emoji Magisk Modülünü buradan indirin.

2- Samsung kullanıcıları ise buradan indirebilir.

3- Modülü Magisk Manager uygulamasına aktarın.

4- Telefonunuzu yeniden başlatmak için yeniden başlat seçeneğine tıklayın.

5- iOS 14.5 ile gelen emojilerin yüklendiğini doğrulamak için Messenger, Instagram veya başka bir uygulamayı açın ve emoji bölüne girin.

Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra iOS 14.5 ile gelen emojileri Android telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz. Tam 217 adet yeni emojinin bu sayede Android cihazlarda kullanılıyor olması güzel.

Ancak yine de keşke, Google da Apple gibi elini çabuk tutsa ve herkesin sıkça kullandığı yeni emojileri eşzamanlı olarak Android telefonlarına sunabilse. Aşağıdan yeni emojilerin bir kısmını görüntüleyebilirsiniz.

Android'ciler üzülmeyin! iPhone'un özelliği Android'e geldi! - Resim : 2

Yorumlar
✨😋
Androıdlerınde emojı lerı güzel 👻💝
Cevapla
Ozi
Zaten üzülmüyorduk iphone 12 çıkmasüna rağmen hala 6,8 ve 10 kullananları gördükçe biz daha çok üzülüyorduk ben sadaka veriyordum şahsen 🤣
Cevapla
Ahmet kılıç
Demekki biz androidcilerin yatacak yeri Yok 😂😂😂
Cevapla
Android
Androidlerin Gözleri Yaşlıydı Zaten 😆
Cevapla
Zeynep
Olmuyor ki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.