Android’de olan iPhone 6S özelliği! - Page 1

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 3840 x 2160 çözünürlüğünde 30 kare/saniye hızında 4K video kaydı yapabiliyor. Android cephesinde ise 30’dan farklı model 4K video kaydını zaten yapabiliyor.

Android’de olan iPhone 6S özelliği! - Page 2

Selfie çekerken ekranın ışığını flaş olarak kullanmak, Android’li akıllı telefonlar arasında zaten olan bir özellikti. Ayrıca Snapchat gibi bazı üçüncü parti uygulamalarda da bu destek zaten vardı. iPhone 6s modelinde yeni görüyoruz.

Android’de olan iPhone 6S özelliği! - Page 3

Geçtiğimiz yıl bükülen iPhone’lardan sonra Apple, yeni modellerinde 7000 serisi alüminyum kullanmaya karar verdi. Bu alüminyum türü uçaklarda ve diğer hava araçlarında, ayrıca bazı Samsung modellerinde zaten kullanılıyordu.

Android’de olan iPhone 6S özelliği! - Page 4

Apple’ın sesli asistanı Siri, telefonunuz şarja takılıyken sürekli aktif konumda oluyordu ve “Hey, Siri” dediğiniz cevap veriyordu. Artık Siri, her durumda tamamen aktif. Tıpkı Google Now ve Motorola Moto Voice sesli asistanlar gibi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.