Mobil

Android'de ücretsiz konuşmanın yeni adı: Talkray

Androidli cihazınızla anlık mesajlaşma ve video paylaşımı yapabileceğiniz harika bir uygulama.

Android'de ücretsiz konuşmanın yeni adı: Talkray

Android platformunda anlık mesajlaşma uygulamaları arasına yeni giren isimlerden biri de Talkray. Çeşitli ifadeler ile mesajlaşma deneyimini zenginleştiren yazılım, fotoğraf, video, ses kaydı gibi zengin medya içerikleri göndermeye de imkan tanıyor. Ayrıca diğer sosyal ağ uygulamaları ile senkronize edilebilme özelliğine sahip olan uygulama "Google Play"de 1 milyon indirilme oranına sahip ve 5 üzerinden 4,3 yıldız almış durumda.

1382726867_talkray-1.jpg1382726906_talkray-3.jpg

TALKRAY ÖZELLİKLERİ

●Anlık metin temelli iletişim

●Sesli mesaj gönderme

●Resim ve fotoğraf gönderme

●Video gönderme

●Sesli görüşme

●Konferans görüşmesi

●Metin temelli grup görüşmeleri

●Tablet desteği

Uygulamamızın özelliklerini kullanabilmeniz için hem sizin hem de karşı tarafın cihazında Talkray uygulamasının kurulu olması gerekiyor. Gerekli kurulumları yapıp, uygulamayı başlattığınızda uygulama menüsü üzerinden yapacağınız seçimler ile ücretsiz olarak metinsel mesajlar, grafik içerikli mesajlar, video içerikli mesajlar, ses içerikli mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Ayrıca isterseniz bu mesajları birden fazla alıcıya da aynı anda gönderebilirsiniz. Tablet desteği olan uygulama üzerinden konferans şeklinde aynı anda birden fazla kişi ile sesli görüşmeler de yapabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamada herhangi bir reklam alanı da bulunmuyor.

Talkray uygulamasını yüklemek için alttaki Google Play Store bağlantısını kullanabilirsiniz.

Google Play Store-Talkray

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.