Android'in bilinmeyen özellikleri

Avucunuzu kullanarak telefonunuzu sessize alın ya da ekran görüntüsü alınTelefonunuzun markası eğer Samsung’sa, gelen bir çağrıyı elinizi telefonun üzerinden geçirerek susturabilir, ya da ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Palm Motion’un açık olduğuna emin olmak. Bunu da Settings > My Device > Motions and Gestures > Palm Motion menüsünden altif hale getirebilirsiniz.
Android'in bilinmeyen özellikleri - Page 1
Avucunuzu kullanarak telefonunuzu sessize alın ya da ekran görüntüsü alın
Telefonunuzun markası eğer Samsung’sa, gelen bir çağrıyı elinizi telefonun üzerinden geçirerek susturabilir, ya da ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Palm Motion’un açık olduğuna emin olmak. Bunu da Settings > My Device > Motions and Gestures > Palm Motion menüsünden altif hale getirebilirsiniz.
Android'in bilinmeyen özellikleri - Page 2
Renkleri ters çevirin
Telefonunuzun Settings -> Accessibility -> Negative Colors ayarını yaptıktan sonra telefonunuzun menü renklerini tersine çevirebilirsiniz.
Android'in bilinmeyen özellikleri - Page 3
Fotoğraf ve videolarınızı filmlere dönüştürün
Android işletim sistemli telefonunuz eğer 4.3 ve üzeriyse, fotoğraflarınız ve videolarınızla kısa filmler oluşturabiliyorsunuz. Bunu yapabilmek için önce Google+ uygulamasına girip ayarlardan Auto Backup’ı açın, böylelikle her çektiğiniz fotoğraf Google+ da gizli bir dosya içerisinde yedeklenecek. Sonra “Fotoğraflar” kısmının en üst tarafındaki video kamera ikonuna tıklayıp filmde kullanmak istediğiniz dosyaları seçin. Daha sonra müzik ve temayı belirleyin, ardından kalan kısmı Google+ halledecektir.
Android'in bilinmeyen özellikleri - Page 4
Şarjınızla ilgili detaylı bilgi edinin
Batarya uygulamalarını kullanmayıp yine de bataryanızla ilgili bilgi almak istiyorsanız *#0228#’i çevirerek pil durumunuzla ilgili detaylı teknik bilgiyi edinebilirsiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.