Mobil

Android'in en iyi klavye uygulaması: Swype Keyboard

Swype Keyboard arayüzünde kişiselleştirilebilir temaları yanısıra birçok özellikleri ile harika bir klavye uygulaması.

Android'in en iyi klavye uygulaması: Swype Keyboard

Google Play üzerinden sunulan klavye uygulamalarından popüleritesini her geçen gün arttıran Swype Keyboard , 0.99$ fiyat etiketiyle satın alınabiliyor. Fiyatına nazaran oldukça fazla detaylı kullanıma olanak sağlayan Swype Keyboard , alanında lider uygulamalardan olduğunu söyleyebiliriz. Dünya genelinde 250 milyondan fazla kullanıcıya sahip Swype Keyboard bünyesinde barındırdığı üstün özellikler sayesinde rakiplerine karşı fark atmaya aday görünüyor.

1383340582_img20131101230719.jpg 

 SWYPE KEYBOARD ÖZELLİKLERİ

Kişisel sözlük yedekleme ve senkronizasyonu: Kişisel dil modelinizin ve sözlüğünüzün otomatik olarak yedeklenmesini ve tüm Android cihazlarınız arasında senkronize edilmesini sağlar. (Abonelik gerektirir)

Dragon Dictation : Dünyaca ünlü ses tanıma özelliğiyle ellerinizi kullanmadan yazmanıza imkan sağlayarak , hassas Dragon tuşuna basit bir dokunuşla söylediklerinizi çabucak ve doğru bir şekilde yazıya döker. Tüm genelinde 36 dil destekler.

Eşsiz tablet klavyeleri : Tabletiniz için ayrı bir uygulama indirmeye ihtiyacınız yok. Swype, arasından seçim yapabileceğiniz üç tablet moduna sahiptir: orijinal Swype klavyesi, küçük ve taşınabilir bir klavye ve kolay tablet girişi için ayrı bir klavye.

Akıllı dokunuş : Swype, sizin giriş tarzınızı öğrenir ve sürekli gelişerek gerçekten kişiselleştirilmiş bir klavye deneyimi sunmak için yazma şeklinize ayak uydurur.

Dil indirme seçenekleri : Swype, 60′ın üzerinde indirilebilir dili destekler.

Klavye temaları : Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tema mevcuttur ve böylece, Swype klavyenizin görünüşünü kişiselleştirerek tamamen size ait bir hale getirebilirsiniz.

Ses ve metin sözlüğü senkronizasyonu :  Swype klavye, kişisel sözlüğünüze eklenen yeni kelimeleri tüm metin giriş yöntemleriniz arasında senkronize eder ve böylece yeni kelimeyi kolaylıkla Swype’layabilir, yazabilir ya da dikte edebilirsiniz

Hareketler : Günlük işler için bazen sadece hızlı bir kısayol istersiniz. Örneğin: büyük harf kullanımı, noktalama ve metin düzenleme (Hepsini Seç, Kopyala, Yapıştır ve hatta dil geçişi)

  Dilerseniz aşağıdan Swype Keyboard için yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

  Uygulamayı indirmek için tıklayın- Google Pley Store-Swype Keyboard 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.