Mobil

Android'in yeni sürüm adı Nutella mı oluyor ?

Google'ın Chrome OS, Play Store ve Android'den sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Hiroshi Lockheimer'ın tweetleri ismin Nutella olabilmesi yönünde ipuçları içeriyor.


Google yeni Android sürümünün isimlendirilmesi konusunda halkın da fikrini alacağını açıklamıştı, fakat yöneticinin tweetlerine bakacak olursak şirket gündeminde Nutella ismi var gibi görünüyor. Lockheimer bu konuda gayet fazla ipucu veriyor gibi.

I'm a huge fan of Nutella. https://t.co/ePN6vi4QzP

— Hiroshi Lockheimer (@lockheimer) 6 Şubat 2016

Just testing some stuff out... pic.twitter.com/6KPTEgXl9K

— Hiroshi Lockheimer (@lockheimer) 15 Haziran 2016
Lockheimer sürekli olarak nutella sevgisinden bahsediyor ve Google aramasına nutella yazıp bunun ekran görüntülerini paylaşıyor.Aşağıdaki tweette ise menü içerisinde şiddetle ilgilendiği bir servis olduğundan bahsediyor.

There's one specific dish on this menu that I'm keenly interested in. pic.twitter.com/3y5oj9c40x

— Hiroshi Lockheimer (@lockheimer) 6 Haziran 2016

Yönetici attığı tweetlerde ne kadar ciddi bilmiyoruz fakat ardı ardına paylaşılan bu tweetler bişeylerin işaretçisi gibi. Zaten çoğu kişinin gönlünde yatan isim de Nutella. İhtimaller kuvvetle yeni sürümün isminin Nutella olacağını gösteriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.