Mobil

Android'li telefonuma batarya yüzdesini nasıl ekleyebilirim?

Eğer Android'li telefonuma batarya yüzdesini nasıl ekleyebilirim diyorsanız bunun kolay bir yolu var!

Android'li telefonuma batarya yüzdesini nasıl ekleyebilirim?

Eğer Android'li telefonuma batarya yüzdesini nasıl ekleyebilirim diyorsanız bunun kolay bir yolu var! Hemen Google Play Store'a girip, Battery Percent for KitKat uygulamasını indirmeniz yeterli.

1392213991_img20140212145416.jpg

Şu anda, pil yüzdesi uygulaması yalnızca Android 4.4 KitKat yüklü cihazlar ile çalışmaktadır. Diğer android sürümlerine sahip cihazınızda çalışmayabilir. Eğer telefonunuz bu sürüme sahipse uygulamayı denemek istiyorsanız Google Play'e gidip (ücretsiz) olan uygulamayı indirin. Daha sonra uygulamayı başlatın ve onay kutusunu işaretleyin, telefonunuzu yeniden başlatın işte bu kadar. Uygulama temelde batarya seviyeniz % 50'nin altına düştüğünde devreye giriyor. Batarya seviyeniz yüksekse yüzde görünmeyebilir endişe etmeyin.

1392214014_img20140212020214.jpg

Önemli bir hatırlatma yapalım: Uygulama hoşunuza gitmedi ve ygulamayı kaldırmak istiyorsanız en başta yaptığınız gibi onay işaretini kaldırın ve uygulamayı öyle silin. Aksi halde direk uygulamayı silerseniz batarya yüzdesi orada kalacaktır.yüzdesi bile kalacak. Uygulamayı yüklemek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 Uygulamayı indirmek için tıklayın: Google Play Store-Battery Percent for KitKat

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.