Mobil

Android'lilere TTNETMüzik'ten bedavaya milyonlarca müzik!

TTNet, Android için geliştirdiği yeni müzik uygulaması ile bu büyük, bedava hizmeti sunuyor!

Android'lilere TTNETMüzik'ten bedavaya milyonlarca müzik!

TTNET Müzik, Android tabanlı telefonlar ile tabletler için yeni bir uygulama ortaya koydu. Mobil müzik uygulaması ile kullanıcılar, 3 milyondan fazla yerli ve yabancı parçayı bedava dinleme imkânı elde ediyor. Ayrıca telefonlarından ya da tabletlerinden TTNET Müzik'in müzik listelerine ulaşabiliyor ve favorilerini oluşturabiliyor.

Kullanıcılar, oluşturdukları listelere diledikleri takdirde TTNET Müzik web sitesinden de erişebiliyor. Var olan TTNET kullanıcı adı ve şifreleriyle uygulamadan yararlanabiliyor. Yeni kullanıcılar ise sitenin 'Üye Ol' sekmesinden alacakları ücretsiz şifre ile mobil müzikten istifade ediyor.

1331730662_unnamed.pngMobil müzik uygulaması ile sınırsız müzik dinlenebiliyor. Android tabanlı mobil cihazlardan müzik dinlemek için sadece 3G, EDGE ya da Wi-Fi gibi mobil internet bağlantısına sahip olmak yeterli. Kullanıcıların data kullanımları ise standart internet paketleri üzerinden ücretlendiriliyor.

TTNET Müzik'in mobil müzik uygulamasında müzik listelerinin yanı sıra sanatçı biyografi ve albümlerinin yer aldığı 'sanatçı sayfaları' ve kullanıcıların müzik dünyasından en son haberlere ulaşabileceği 'güncel haberler sayfası' da bulunuyor.

1331731219_fft99mf1227250.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.