Mobil

Android'ten 2 yeni uygulama!

Google'ın Galaxy S4 ve HTC One'ın Google Edition versiyonlarında sunduğu yenilikleri kendi telefonunuzda deneyebilirsiniz.


HTC One ve Galaxy S4’ün Nexus sürümlerini Play Store üzerinden satışa sunan Google, Android 4.3’te yer alması beklenen bazı minik güncellemeleri de telefona dahil etti. Bunların başında ise yeni kamera ve galeri uygulaması geliyor. Google, ikonda değişlik öngörmese de kameranın arayüzünde bazı yenilikler sunuyor. Kamera kısa yolları daha önce bir daire etrafında konumlandırılırken, yeni arayüzde ise bir yay üzerinde yer almakta. Android 4.0 üzeri cihazlarda çalışan yeni kamera uygulamasını buradan indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz.

1372394683_ge-cam-app.jpg

Google bunun yanı sıra yeni bir canlı duvar kağıdı ve açılış animasyonu da kullanıcıların beğenisine sundu. “Lazer ışını” olarak adlandırılan canlı duvar kağıdını buradan indirebilirsiniz. Açılış animasyonuna gelince, Google HD ve Full HD çözünürlüklü ekranlar için farklı versiyonlar yayınladı. HD versiyonunu buradan, Full HD versiyonu ise buradan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Açılış animasyonları zip dosyası şeklinde ve recovery menüsünden yüklenmesi gerekiyor. 

Yorumlar
monarch
pc den indirdim çok gereksiz programlar hele kamera program görüntü kalitesini düşürüyor
Cevapla
nesim
inmiyor
Cevapla
burhan
indirebilen varsa nasil olduğunu yazabilir mi.
Cevapla
ibrahim
Aman çok büyük bi yenilik
Cevapla
hasan
guzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.