Mobil

Anket: Telefon alırken en çok hangi kriterlere dikkat ediyorsunuz?

Küçük bir servet ödediğimiz telefonları hangi özelliklerinden dolayı tercih ediyoruz?

Anket: Telefon alırken en çok hangi kriterlere dikkat ediyorsunuz?

Akıllı telefon pazarındaki her üretici bir çok farklı model ortaya koymaktalar. Kimisi malzeme kalitesi, kimisi kamerası, kimisi donanım özellikleri, kimisi tasarımı, kimisi fiyatı ile mobil sektör yer almaya çalışmaktadırlar.

İyi bir amiral gemisi telefonun ilginç bir şekilde 2000 TL seviyelerine odaklandığını gördüğümüz şu günlerde yeni nesil diye adlandırılan telefonların sahneye çıktığını görmekteyiz.

Qualcoom'un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 805'i söylendiği gibi Mayıs ayında değil de Temmuz - Ağustos döneminde üreticilere dağıtmaya başlamasıyla hareketlenen mobil pazarın 1 yıl içinde 2 farklı amiral gemisi tanıtmak zorunda kaldığına şahit olmaktayız. Farklı kamera yazılımları ve en son Android sürümünün kullanıcılara beklemeden dağıtılmasıyla öne çıkmaya çalışan üreticilerin önümüzdeki 2015'te büyük bir mücadeleye gireceğini düşünmekteyiz.

İşte tam bu noktada siz değerli okuyucularımıza "telefon alırken en çok hangi özelliğine dikkat ediyorsunuz?" sorusunu sormak istiyoruz.

Anketimize katılırsanız seviniriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.