Mobil

Apple 1 Ocak 1970 hatasını düzeltiyor; ama nasıl?

Apple kullanıcılarına müjde!


Kimin bulduğunu bilemediğimiz ve hatta tahmin bile edemediğimiz 1 Ocak 1970 tarihine iPhone'ların döndürülmesiyle birlikte kilitlenmesi sorunu Apple tarafından resmi olarak kabul edildi ve konuyla ilgili açıklamada bulunuldu.

Apple; "Bu hatayı kabul ediyoruz ve önümüzdeki güncelleme ile birlikte bu hatanın giderilmesi için gerekli yazılımsal iyileştimeyi yerine getiriyoruz" diyerek; telefonlarınızı denemek için bile olsa 1 Ocak 1970 tarihine almayın dedi.

Biliyorum birçok kişi bunun nasıl olduğunu merak ediyor ve telefonlarını 1 Ocak 1970 tarihine almak için oldukça hevesli ama Apple bundan dolayı telefonların değişim değil yazılım güncellemesi yapılacağının şiddetle altını çiziyor. Hani olmazda bu durumdan dolayı telefonunu değiştirmeyi düşünenler varsa aramızda bu konuda kesinlikle ama kesinlikle bir girişimde bulunmasın yoksa telefonunuz aşağıdaki gibi oluyor ve gereksiz yere servise gidiyor...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.