Mobil

Apple AirPods, bu sticker ile alay konusu oldu!

Apple'ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods, satışa sunulan bu sticker ile sosyal medyada dalga konusu oldu. İşte güldüren o sticker!


Apple'ın geçtiğimiz günlerde 779 TL fiyat etiketi ile satışa sunmuş olduğu kablosuz kulaklık AirPods, adeta yok satmıştı. Bugün itibari ile gönderim süresi 6 hafta olarak gösterilen Apple AirPods, ses kalitesinden daha çok sunmuş olduğu teknoloji ile ön plana çıkıyor.

Bir kulaklığın ses kalitesinden daha çok teknolojisi ile öne çıkmasının garipsendiği bugünlerde; bir internet sitesi AirPods'un çalınmasını engellemek için ilginç bir projeye imza attı.

Floss Sticker yani diş ipi sticker'ı olarak satışa sunulan sticker, AirPods'u çalınmalara karşı bir nebze olsa da korumak için tasarlanmış. Bildiğiniz gibi AirPods'u taşımanız ve şarj etmeniz için bir kutusu bulunuyor. Bu kutu yapısı itibari ile diş ipi kutularına çok benziyor. Floss Sticker'da yer alan Oral O Glides (telif hakları yüzünden Oral B değil) ibaresi sosyal medyada alay konusu oldu.

1483341482_il570xn.1113458198j78i.jpg

AirPods'un kutusunu bir sticker ile diş ipi kutusuna çevirmek çok kolay görünüyor. 4.99 dolara satılan Floss Sticker sayesinde, AirPods'un çalınmasının önüne bir nebze de olsa geçilmiş oluyor. Kim bir diş ipi kutusunu çalmak istesin ki?

Floss Sticker'ın satış sayfası için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.