Mobil

Apple, Beats satın alımı sonrasındaki ilk reklamını yayınladı!

Apple iPhone kulaklıklarını Beats'e mi yaptırtacak?


Apple geçtiğimiz Maysı ayında Beats Electronics'i tüm ürünleri ve müzüik servisleriyle birlikte satın aldığını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından firma Beats kulaklıklarını Apple Storelarda satmaya başlamış ve bundan sonraki iPhone kulaklıklarının Beats tarafından yapılıp yapılmayacağı soruları ortada dolaşmaya başlamıştı.

Beats ve HTC'nin ortaklıklarında firma kendi kulaklıklarıın Sensation XL ile birlikte kullanıcılarıyla buluşturmuş olması firmanın bu yönde bir hazırlığının olabileceğinide akıllar getirmişti. Belki iPhone 6'da değil ama iPhone 7'de Apple'ın EarPod kulaklıklarını Beats tasarımcılarının yapacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

9to5'in yayınladığı bir videoda ise Beats'in Pill hoparlörlerinden yapılan maskotların kendi aralarında Dr Dre'nin evindeki partiye gitmek için konuşurlarken Apple'ın sesli asistanı Siri ile konuşuyorlar ve evin yerini soruyorlar. Siri ise bu durumu anlamamazlıktan geliyor. Oldukça eğlenceli olan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.