Mobil

Apple beklenen özelliği iPhone 14'e saklamış! Boşuna iPhone 13 almayın

Son günlerde bütün dünya nefesini tuttu ve iPhone 13'ün tanıtılmasını bekliyor. Bununla birlikte Apple en çok talep edilen özelliklerinden birini iPhone 14'e saklamış.


Apple'ı yakından takip edenlerin çok iyi bildiği üzere, Amerikalı teknoloji devinin izlediği stratejilerden biri de tek çift yıl stratejisidir. Tek çift yıl stratejisinden kasıt ise; Apple'ın bir yıl çok yeni özelliklere sahip dikkat çekici ve çok güçlü bir iPhone modeli tanıtırken, diğer yıl ise önceki yıl piyasaya sürdüğü akıllı telefon modeline ufak modernizasyonlar yaparak seneyi tamamlaması.

İşte iPhone 12 ile oldukça marjinal bir çıkış yapan, iPhone meraklıları adeta mest eden ve beklentileri de karşılayan Apple'ın aslında iPhone 13 modeli ile hayranlarını çok şaşırtması beklenmiyor. Bu yüzden, iPhone 13'ün tanıtılmasına kısa bir süre kalmasına rağmen şimdilik çok heyecansız bir kitleyle takip ediliyor. Hatta durum öyle ki, daha şimdiden iPhone 14 haberleri gelmeye başladı bile. Ne de olsa çift yıllar (2022 gibi) ve çift sayılı modeller (10,12,14 gibi) Apple'ın bombayı patlattığı modellerdir!

Apple beklenen özelliği iPhone 14'e saklamış! Boşuna iPhone 13 almayın

İnternette dolaşan habere göre, Apple'ın en büyük rakiplerinin çoktan kullanıcılarının beğenisine sunduğu bir özelliği iPhone 14'te kendi hayranlarına sunmayı planlıyor. Apple'a yakın kaynaklardan gelen haberlere göre bu özellik, ekranın altına yerleştirilmiş bir parmak izi ve yüz okuma sensörleri.

Özellikle parmak izi okuyucusunun ekranın altına yerleştirilmesi Apple kullanıcılarının uzun süredir talep ettikleri bir özellikti.

Yorumlar
Cihat
Nedense bu sayfa android modellerini daha benimsiyor gibi geldi...
Cevapla
Mmet
Neyi alıp neyi almayacağı millet sana mı soracak
Cevapla
Kursat
Bu da habermi Android telefonlari bunu coktan kullanıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.