Mobil

Apple bu uygulamayı Google Play'den kaldırttı

iOS 7'ye özel Control Center uygulaması Google Play'den kaldırıldı.


Hatırlarsanız daha önce sizlere iOS 7’de bulunan Control Center uygulamasının Android için klonlandığını ve Google Play’de ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulduğunun haberini vermiştik.

Apple bu durumdan rahatsız oldu ve Google Play’den bu uygulamayı kaldırttı. Apple’ın telif hakkı şikayeti sonrasında Google bu uygulamayı Play Store’dan kaldırdı.

1373722011_kontrol.png1373722019_kontrol1.png

Control Center uygulaması iOS 7’de yeni bir özellikti ve bu özellik ile cihazınızda bulunan Wi-Fi, Bluetooth, uçak modu, ekran döndürme ve diğer uygulamalara hızlı erişim sağlayabiliyorsunuz. Etkinleştirmek için, herhangi bir ekranda, herhangi bir zamanda alttan dokunmanız yeterli oluyordu.

Yorumlar
Misafir
yaş ortalamaniz kanaatimce 14 sizin
Cevapla
Misafir
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der
Cevapla
Misafir
Çürük elma iş başında. Adamlar nelerden medet ummaya başladılar yaa. Al uygulamanı başına çal. Bizim market bu tür uygulamalarla dolu. Hemde ücretsiz....
Cevapla
Misafir
apple böyle küçük işlerle uğraştığı için kaybetti zaten samsung a karşı kaybetmeye devam da edecek
Cevapla
Misafir
neyseki ben önceden indirip yedeklemiştim ben yüklerim şimdi internete agalar appleye çaktırmayın yoksa banada dava açar :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.