Apple bunu yaptığı için pişman olabilir! - Page 1

Move to iOS yani “iOS’a taşıma” uygulaması, Android’li bir akıllı telefondaki verileri, yeni bir iPhone’a taşımaya yarıyor. Wi-fi üzerinden Android’li bir akıllı telefondaki tüm verilerinizi ücretsiz olarak taşımanız mümkün. Ancak tabii ki Google Play Store’dan ücret ödeyerek satın aldığınız uygulamaların taşınması mümkün olmuyor. Onun yerine aynı uygulama App Store’da varsa istek listesine ekleniyor.

Apple bunu yaptığı için pişman olabilir! - Page 2

Move to iOS uygulaması ile Android’ten iPhone’a taşıyabileceğiniz bilgiler şunlar;

Kişiler (Rehber)
Mesajlar
Fotoğraflar ve Videolar
Sık kullanılan internet siteleri
E-Posta hesapları
Takvim

Apple bunu yaptığı için pişman olabilir! - Page 3

Move to iOS uygulamasıyla verilerinizi taşıdıktan sonra uygulama, elinizdeki Android’li telefonu Apple mağazalarına götürerek geri dönüşüne kazandırabileceğinizi söylüyor.

Apple bunu yaptığı için pişman olabilir! - Page 4

Sosyalmedya.co'da yer alana habere göre ise Android kullanıcıları Google Play’de yaptıkları yorumlarda uygulamayı yerin dibine soktu. Çoğu kullanıcı bir yıldızdan az verdi.

Birçok yorum bırakan ise uygulamanın kullanılabilirliğini yansıtmıyor onun yerine basitçe Apple’dan hoşlanmayan Android kullanıcıları hezeyanlarını dile getirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.