Mobil

Apple CEO'su Galaxy Note 7 kullanıcılarına ne dedi?

Apple CEO'su Tim Cook, iPhone 7'ye geçmek isteyen Galaxy Note 7 kullanıcılar için ne dedi? İşte detaylar.

Apple CEO'su Galaxy Note 7 kullanıcılarına ne dedi?

Apple dün, dördüncü çeyrek mali sonuçlarını duyurdu. Duyurulan dördüncü çeyrek sonuçlarına göre şirket, 45 milyon 400 bin telefon satmış ve geçen yılki 48 milyon 40 bin adet satışın biraz altında yer alıyor.  Ama yine de 44.8 milyon adet satış bekleyen Wall Street analistlerinin beklentisinin üzerinde bir rakam oldu.

Galaxy Note 7'nin iptali iPhone 7'ye mi yaradı?

Tabii ki de iPhone 7 yakın zamanda tanıtıldı ve herkes bu seneki rakiplerine göre Apple'dan daha iyi bir performans bekliyor. Ayrıca Galaxy Note 7 satışlarının durdurulması ve geri çağrılması da iPhone 7 satışı için büyük destek oldu. Samsung Galaxy Note 7 oldukça iyi özelliklerle gelmişti ve çok fazla alternatifi yoktu.

1477481476_tim-cook.jpg

Apple’ın üç aylık kazanç sonuçları açıklamasından sonra CNBC’ye konuşan Apple CEO’su Tim Cook, Galaxy Note 7 kullanıcılarının iPhone 7’ye geçmesi ile ilgili, “tahmin etmek çok zor, Galaxy Note 7 açmazı bir fırsat ama değiştirmek isteyenler için her türlü çözüme açığız” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.