Mobil

Apple, Cirrus Logic ile yeni kulaklıklar mı tasarlıyor?

Apple, iPhone 7'de büyük bir değişim ortaya koyacak!

Apple, Cirrus Logic ile yeni kulaklıklar mı tasarlıyor?

Apple yeni nesil iPhone 7'yi önümüzdeki Eylül ayında tanıtacak. Tanıtıma daha 8 ay gibi bir süre var ama dedikodular şimdiden ayyuka çıktı. Apple'ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ta beklediği başarıyı yaklayamaması bu dedikoduların artmasının en önemli sebebi. Her iPhone bir önceki nesile göre daha fazla satarak yoluna devam etmesini bildi ve iPhone satışları her çeyrekte büyüyerek yatırımcısını memnun etti.

Bu dönemde ise iPhone satışlarının ilk kez duraksama hatta "geçtiğimiz döneme göre" gerileyeceğinden bahsediliyor. Rakamlar açıklandığında hep birlikte ne yaşanacağını göreceğiz ama Apple için farklı ve inovatif birşeyler ortaya koymanın tam zamanı.


Apple Insider dergisinin haberine göre Apple'da bu noktada dünyanın en önemli ses yalıtımı ve anfi donanımları üreticisi  Cirrus Logic ile güçlerini birleştirerek iPhone 7 için bluetooth destekli ve gürültü engelleyici bir kulaklık geliştirdiği belirtildi.

Bunun gerçek olup olmayacağını bilmek oldukça zor ve açıkçası rekor bir fiyata satın aldığı Beats ile bu noktada ortaklık yapılmaması da büyük bir ironi ama Apple'ın iPhone 7'de oldukça farklı bir şekilde karşımıza çıkacağından eminiz...
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.