Mobil

Apple Clips uygulaması güncellendi!

Apple'ın fotoğraf ve video uygulaması olan Clips, bugün güncellenerek yepyeni özelliklere kavuştu. Detaylar haberimizde.

Apple Clips uygulaması güncellendi!

2018 yılının Kasım ayından beri sadece bir kez güncellenen Apple Clips uygulamasının, yeni güncelleme ile gelen özelliklerine bakıldığında beklemeye değer olduğunu söyleyebiliriz. iOS uygulamasına gelen güncelleme, videolarınıza özel ses dosyası ekleme özelliği sağlayabiliyor. Bunun yanında yeni gelen birçok özellik mevcut.

Apple Clips uygulaması güncellendi!

2017’de çıkan ve sadece iOS’de bulunan Apple Clips uygulamasına, geçtiğimiz Kasım ayından beri ilk defa güncelleme geliyor. Gelen güncelleme ile getirilen özellikler arasında en fazla ilgi uyandıran yenilik ise GarageBand'ın diğer müzik uygulamalarıyla oluşturulan parçaları, videolara doğrudan ekleme imkanı olarak gösteriliyor. Daha önce kullanıcılar sadece dahili parçaları veya iTunes kütüphanesindeki parçaları dahil edebiliyordu.

Apple Clips uygulaması güncellendi! - Resim : 1

Yeni gelen özellikler bununla da kalmıyor, retro filtresi, yeni posterler, canlı başlıklar ve daha bir çok özelliğin var olduğu güncelleme, kullanıcıları oldukça memnun edeceğe benziyor.

Apple Clips uygulaması güncellendi! - Resim : 2

Ayrıca Apple Clips'e yeni gelen güncellemede işlevsel gelişmeler de mevcut. Clips projeleri AirDrop veya e-posta yoluyla da paylaşılabilir, hafızaya kaydedebilir veya  uzantıları direkt olarak üçüncü parti bulut servislerinde muhafaza edebilirsiniz. Ek olarak projeleri çoğaltabilir ya da yeniden adlandırabilirsiniz.

Ayrıca bir diğer özellik olan ClassKit desteği öğrencilerin video ödevlerini, ödev uygulamasını kullanarak öğretmenlerine göndermelerine olanak sağlıyor.

Apple Clips uygulaması güncellendi! - Resim : 3

Apple Clips uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.