Mobil

Apple, daha uygun fiyata yenilenmiş iPhone 6s satıyor

Apple, iPhone'a yüksek fiyat ödemek istemeyenler için yenilenmiş iPhone 6s satışlarına başladı. Peki, yenilenmiş iPhone 6s'in normalinden farkı ne? Fiyatta ne kadar bir indirim olacak?

Apple, daha uygun fiyata yenilenmiş iPhone 6s satıyor

"Refurbished" yani yenilenmiş kavramı Amerika ve Avrupa'da telefonlarda çok yaygın olarak kullanılıyor. Peki, Refurbished telefon nedir? Normalden ne farkı var? Refurbished telefon, firma tarafından yenilenmiş yani sıfır ayarında telefon anlamına geliyor. Apple da şimdi uygun fiyata iPhone almak isteyenler için Refurbished iPhone 6s satışına başlıyor.

Yaklaşık 100 dolar daha ucuz!

Apple tarafından yenilenmiş iPhone 6s, normal iPhone 6s'e göre neredeyse 100 dolar daha ucuz olacak. iPhone 6s Plus 64 GB 649 dolara satılırken Refurbished iPhone 6s Plus 64 GB 589 dolara satılıyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini kapsayan yenilenmiş iPhone satışları şimdilik sadece Amerika'da geçerli olacak. Refurbished iPhone 7 satışları için henüz erken olduğunu, 2017'nin ortalarına doğru anca görebileceğimizi belirtelim.

Bakalım Refurbished iPhone satışları ilerleyen aylarda Türkiye'de de başlayacak mı?

1478673808_iphone-6s-refurb-1200x683.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.