Mobil

Apple eğilen iPhone 6 Plus'ları değiştirecek mi?

Apple temsilcisi açıkladı.


Apple’ın yeni phablet modeli satışa sunulur sunulmaz başına dert oldu. Birkaç gündür iPhone 6 Plus’ın eğildiği yönünde haberler gelmeye başladı ve bu durum sosyal medyada da alay konusu oldu. Kaç gündür eğilen iPhone 6 Plus’ın görüntüleri ve eğilme test videoları yayınlandı ancak Apple’dan herhangi bir açıklama gelmemişti. Şimdi bir Apple yetkilisi eğilen iPhone 6 Plus hakkında bir açıklamada bulundu.

Eğilen iPhone 6 Plus’ın değiştirilip değiştirilmeyeceği sorulan Apple temsilcisi, eğilen iPhone 6 Plus’lar dan her birinin görsel mekanik bir muayeneden geçirildikten sonra değiştirilebileceğini söyledi.

Apple temsilcisi Apple mağazalarında Visual Mekanik Denetim denilen bir test  yapılacağını, bu testi geçen cihazlara karşılık yenisinin verileceğini söyledi. Yani eğilen iPhone 6 Plus’ların ahngi şartlarda eğildiği ve kullanıcı hatası olup olmadığı araştırılacak. Testi geçen eğilmiş iPhone 6 Plus’lar yenilenecek.

1411633857_iphone-6-bendgate-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.