Mobil

Apple en büyük başarısını elde etti

Apple bu zamana kadar en hızlı sonuçları aldı

Apple en büyük başarısını elde etti

iPhone 5S ve 5C’yi geçtiğimiz günlerde tanıtan Apple aynı zamanda yeni işletim sistemini bir çok yenilikle birlikte güncellemişti. Apple’ın uzun süredir beklediği ve özlediği başarı Samsung’un da etkisiyle yılan hikayesine dönmüştü ancak Apple yaptığı yeniliklerle sonunda istediği başarıya kavuştu.

1379950590_basliksiz-1.jpg

Gelen analiz sonuçlarına göre iPhone 5C ve 5S şimdiden 9 milyon sattı ve iOS 7 de şimdiye kadar en hızlı yazılım güncelleştirmesini elde eden geliştirme oldu. iPhone 5 geçtiğimiz yıl ilk çıktığı 3 günde 5 milyon saytmıştı. iPhone 5S ve 5C için gelen 9 milyon sayısı ise Apple için bir rekor.

200 milyon cihaz da şuan iOS 7’ye güncellenmiş durumda. iOS 7 olumlu ve olumsuz sonuçlar alıyor fakat bu sayı da iOS 7’yi en hızlı güncellenen güncelleştirme yapmaya yetiyor. Apple yaptığı açıklamada bu zamana kadarki en iyi iPhone dağıtımı olduğunu belirtiyor. Uzun süredir bu başarıyı yakalamaya çalışan Apple’ın sonunda yüzü gülüyor.

Yorumlar
Misafir
Android pişmanlıktır sürekli yazılımsal hatalar donma ve kilitlenme sorunları ile karşılaşıyoruz oysaki iPhone ios 7 ile çok stabil işletim sistemine sahip ve uygulamaları çok kullanışlı orijinal arka planda istediğiniz kadar uygulama kullanabilirsiniz donma ve kilitlenme asla yok kalite ortada ürünün arkasında duran tek firma iPhone
Cevapla
Misafir
Hala whatsshap bilmiyen ve kuklanmayan var ezik dolu piyasada
Cevapla
Misafir
iphone için reklam yarın piyasaya dagılsın bi sürü eksikkeri çıkacaktır herzaman ki gibi
Cevapla
Ben rezervasyon yaptın daha bekliyorum Kanada da. Olmam rağmen daha operatörlere gelmedi 2 hafta sonra diyorlar iPhone 5s , 2 yıl kontratli 180$ ,, her iPhone çıktığında yeniliyorlar hiç para vermeden önceki iphonelar sende kalıyor..
Cevapla
Misafir
tabi satar neden satmasın ki, iphone yabancı ülkelerde htc den ya da samsung tan daha ucuz ve ayrıca her yeni iphone çıktığında fiyat olarak bir önceki iphone ile aynı oluyor, adamlar bizim gibi 2500 tl ödemiyorlar, ayrıca birçok ülkede kontratlı iphoneler cok ucuz ve 1 yıl kontratli bazı operatörler 1 yil dolduktan sonra ürünü geri alıp bir sonraki iphonu fiyat farkı ödemeden veriyorlar, operatörler de bizimkiler gibi aç gözlü değiller halkı sömürmüyorlar, öyle olunca ben de iphone alırım ne olacak ki ohh mis gibi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.