Mobil

Apple, eski cihazlar için iOS 12.4.4 güncellemesini yayınladı!

Apple, eski cihazları için iOS 12.4.4 güncellemesini kullanıcılara sundu.

Apple, eski cihazlar için iOS 12.4.4 güncellemesini yayınladı!

Apple, yeni cihazları için yayınladığı iOS 13.3 güncellemesinden sonra şimdi de eski cihazlar için iOS 12.4.4 güncellemesini yayınladı.

Apple, eski cihazlar için iOS 12.4.4 güncellemesini yayınladı!

Apple, iOS 13.3 güncllemesini alamayan cihazları için iOS 12.4.4 güncellemesini kullanıcılara sundu. iPhone ve iPad modelleri için yayınlanan güncellemeyi alacak cihazlar belli oldu. 55 MB boyutunda olan iOS 12.4.4 güncellemesiyle ilgili olarak Apple, güncellemenin önemli güvenlik güncellemelerini içerdiğini ve tüm kullanıcılara önerildiğini açıkladı.

Bu güncelleme ile Apple, cihazlarda görülen güvenlik açıklarını kapatmayı hedeflerken, hata çözümlerini kullanıcılara sunuyor. iOS 12.4.4 güncellemesi iPhone 6, iPhone 5s, ilk jenerasyon iPad Air, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 6 cihazlarına indirilebiliyor. Apple, piyasaya sunduğu yeni modelleri ve bu cihazlara sunduğu yeni güncellemeler ile gündeme gelse de, eski modelleri için de hala destek sunuyor olması kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.  

iOS 13.3 güncellemesini almayan cihazları için yayınlanan iOS 12.4.4 güncellemesi ile cihazlarda özellikle güvenlik açıklarının kapatılması ile ilgili düzenlemelere yer veren Apple, cihazlardaki güvenlik açıklarını kapatmada ısrarcı gibi görünüyor. Apple, en son yayınladığı iOS 13.3 güncellemesini alan ve daha eski modelleri için yayınladığı tüm güncellemelerin kullanıcılar tarafından indirilmesini ve kullanıcıların cihazlarında mutlaka güncel yazılımı kullanmalarını öneriyor. 

 

 

Yorumlar
EZEL
bu güncellemeler eskitme politikası olduğundan yüklememenizi tavsiye ediyoruz. iphone 6 kullanıyorum bugün güncelledim deli gibi kasıyor. parmak izim çalışmıyor. batarya performası 100 ama kendi kendine şarjı bitiyor kendi kendine şarjı doluyor. yeni telefon almaya gidiyoru
Cevapla
ümit
adamlar büyük firma olmayı böyle başarıyor işte eski cihazlara bile güncelleme yağdırıyor bir android kullanıcısı olarak imrenerek izliyorum...
Cevapla
Cen
Nerdeyse 7 yıllık cihazlara güncelleme vermek zaten sadece Apple'a yakışırdı. Adamlar aştı.
Cevapla
🇹🇷 Gakko 🇹🇷
Apilin bu piyasada tutunması zor görini
Cevapla
kağan
tutacağı kadar tutmuşlar zaten daha ne olsun?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.