Mobil

Apple için yolun sonu mu görünüyor?

Her yıl piyasaya sürdüğü yeni iPhone modeliyle rekor üstüne rekor kıran Apple’ın iPhone 14’de bu geleneğine son vermek zorunda kalabileceği konuşuluyor.

Apple için yolun sonu mu görünüyor?

Teknoloji dünyasının en önemli aylarından birinin Eylül olmasının tek sebebi, Apple’ın her sene yeni iPhone modelini bu tarihte tanıtmasından başka bir şey değil. İşte bu yıl da yine gelenek bozulmayacak ve Apple iPhone 14 modelini Eylül ayında resmen tanıtacak. Ancak Wall Street’in ünlü analisti, Apple’ın yeni amiral gemisi serisi için oldukça karamsar bir tablo çiziyor.

Wall Street’ten Brian White’ın iddialarına göre, bu yıl dünya genelinde baş gösteren enflasyonist ortam ve birkaç istisna dışında neredeyse tüm dünya ülkelerinin faiz arttırma yoluna gitmesi (siz o istisnayı biliyorsunuz) tüketicilerin de tüketim tercihlerinde temkinli olmalarına neden olacak. Lüks harcamalardan olabildiğince kaçınacağı düşünülen tüketicilerin ilk vazgeçecekleri şey ise mevcut akıllı telefonlarını daha yeni modellerle değiştirmek olacak.

Apple için yolun sonu mu görünüyor?

İşte açıklamalarını bu sebeplere dayandıran ünlü analiz, iPhone 14’ün de bu tüketici alışkanlığından kaçınılmaz bir şekilde etkileneceğini ve bu nedenle de her yeni modeliyle rekor kırmaya alışmış Apple’ın bu yıl büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını iddia etti.

Tabi herkesin Brian White ile aynı fikirde olduğunu söylemek pek mümkün değil. Nitekim Apple sızıntıları denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ming-Chi Kuo, Brian White’ın iddialarının tam aksine, Apple’ın bu sene Çin’de patlama yapacağını söylüyor. Hangi analistin haklı olduğunu ise zaman gösterecek.

Yorumlar
Efe
Apple ilk 2’den ilk 5’e düştü 13 serisinin performansını düşürdü ama fiyatı düşmedi işte bu yüzden ilk 2’den ilk 5’e düştü 14 serisinde ilk 6 yada 7’ye düşecek öbür markalar kendini geliştirirken apple olduğu yerde durursa olacağı budur
Cevapla
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
🤢🤮XIAOMI/HUAWEI🤮🤢
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
💩💩XIAOMI/HUAWEI💩💩
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
❤️❤️IPHONE❤️❤️
Adnan
Whatsap'a girebilmek için iphone 13 pro max çok pahalı bir telefondur arkadaşlar. O elinde cüzdan Marlboro ve iphone 13 taşoyanlatın çoğu zenhşn gibi yaşayan fakirler. Yazık. Whatsap'a girebiliyor ve foto çekebiliyorsan her telefon iphone 13 tür
Cevapla
Yn
Bayılıyorum şu yorum yazanlara ya,ne kadar telefon aşığı olmuşsunuz.birgün bişey olsa telefonlar çalışmasa delirirsiniz siz!
Cevapla
Telefon aşığıyım
Evet?
Gökhan
Apple’a bir şey olmaz rahat olun
Cevapla
Mehmet
Nokiaya da öyle deniyordu
DANIEL DANNY❤️BUSE SPLIT
❤️❤️IPHONE❤️❤️
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.