Mobil

Apple ile Siri’yi geliştirmek ister misiniz?

Apple kullanıcılarına bu uygulamayı geliştirmelerine izin veriyor. Yeni bir çalışma ile Siri’yi geliştirmek ister misiniz.? İşte detaylar!

Apple ile Siri’yi geliştirmek ister misiniz?

Sanal asistanlar artık günümüz telefonlarının önemli bir parçası. Telefonun markası ne olursa olsun, tüm platformlarda çalışması aynı olsa da cihazınızda mutlaka sesli asistan vardır. Her telefonun geliştiricileri yazılımlarını en iyi hale getirmek için çalışıyor. Apple şimdi yeni uygulamasıyla Siri'yi iyileştirmek için kullanıcılarından yardım alıyor.

Apple’ın uygulama mağazasında kullandığınız uygulamayı değerlendireceğinize dair bir mesajla karşılaşacaksınız. Apple’a sahip olanlar için artık sanal asistanlarını geliştirmelerine yardımcı olacak yeni bir uygulama var.

Siri'yi İyileştirmek Geliştirmek İster Misiniz?

Apple ile Siri’yi geliştirmek ister misiniz? - Resim : 1

Siri Konuşma Çalışması, Siri'yi geliştirmek için kullanacağınız uygulamanın adı. Bu yazılımı geliştirmek için sesinizden ve sorularınızdan veri toplayan basit bir uygulamadır. Apple, size net bir amaç olmaksızın basit bir uygulamadan ve standart bir kullanım anlaşmasından çok daha fazlasını sunmuyor. Sadece konuşmalarınızı analiz ediyor.

Apple bu uygulamanın mükemmel şekilde çalışmasını ve çok daha akıcı olmasını sağlamaya odaklandığını söylüyor. Bu uygulama onu günlük olarak kullananlardan doğrudan yardım almak için kullanılacak deniliyor.

Sadece davetliyseniz kullanabilirsiniz!

Bu uygulamayı yükleyemezsiniz ve herhangi bir yerden edinemezsiniz. Bu uygulamayı kullanmanın komik yanı ise sadece davetiye sahibi olmalısınız. Diğer birçok uygulamada olduğu gibi, Siri Konuşma Çalışmasının da yalnızca davetiye alanlar tarafından kullanılabildiği ortaya çıktı. Yani programa girmek için sadece davetiyesi olanlar seçilecek, geri kalanlar sadece sesli asistanı normal kullanacaklar.

Yorumlar
Can Mehmet KEKILLI
Redmi note8 kullanicisiyim yakinlik sensörü beni deli ediyor tlfnda surekli konusan birisiyim ve tlfnla konusurken tlfnun yakinlik sensörü aciliyor ve tlfn kendi kendine geziyor ya biranda bekletmeye aliyor ya sessize aliyor bitanesini kirdim ikinci redmi note8 aldim yine ayni sorun acaba ilkinde sensör bozukmu die düşünmüştüm ama yok simdikindede ayni sorun var..Simdi koskoca redmi şirketi bir sensör değiştiremiyecek kadar acizmi onu anlamis degilim biraz pirim yapinca isim yapinca isi savsakladilar ayip valla..en azindan adam akilli redmi serilerine saglam bir sensör üretin parasiyla alip servisinde taktiralim.Bizede yazık günah o kadar para veriyoz..
Cevapla
Abdurrahman yavuzoğlu
Değiştirin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.