Mobil

Apple iOS 10 İstek Listesi konsepti (Video)

Apple'ın bugün tanıtacağı iOS 10'dan neler bekliyoruz?


Tasarımcı Ralph Theodory, özellikle gelecek  iOS sürümlerinde insanların isteklerine göre konsept tasarım geliştirmekte oldukça etkileyici bir yeteneğe sahip. Geçen yıl iOS 9 özellik önerileri olarak bir konsept tasarıma imza atan tasarımcı, şimdi de iOS 10 özellik önerileri için konsept tasarım hazırladı.

Apple’ın iOS 10’u resmen duyuracağı WWDC 2016 etkinliğine sadece saatler kaldı ve Ralph Theodory’in konsept tasarımı Apple’a ilham olmak için artık geç gibi görünüyor.

1465810007_2.jpg

Konsept tasarımda bulunan parlak fikirler arasında, TouchID parmak izi tarayıcı ile birden fazla kullanıcı hesabı, özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, küçültülmüş uygulamalar ve iPad ekranında kayan pencereler, 3D Touch Hızlı Arama, Apple stok uygulamalar kaldırma, gelecek AMOLED ekranlarda güç tasarrufu için koyu arayüzü ve yeniden tasarlanmış Spotlight Arama API ile özel hızlı arama gibi özellikler yer alıyor.

Aşağıda Ralph Theodory’nin hazırladığı iOS 10 dilek konsepti videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.