Mobil

Apple iOS 9.0.1güncellemesini yayınladı!

Apple, kullanıcılardan gelen şikayetler üzerine iOS 9.0.1 güncellemesini yayınladı.

Apple iOS 9.0.1güncellemesini yayınladı!

Apple’ın geçtiğimiz günler içerisinde yayınladığı iOS 9 güncellemesinden sonra bazı kullanıcılar hatalarla karşılaştıklarını, cihazlarında performans sorunları yaşadıklarını rapor etmişti. Apple kullanıcılardan gelen geri dönüşlerden sonra geçtiğimiz saatlerde  iOS 9.0.1 güncellemesini kullanıma sundu.

Apple'ın yayınladığı üncelleme ile birlikte iOS 9 işletim sisteminde ortaya çıkan ve kullanıcıların genel olarak şikayet ettiği yavaşlık sorununa bir nebze de olsa çözüm getirmesi bakleniyor. Ayrıca bazı uygulamalarda yaşanan kendi kendine kapanma, takılma gibi sorunların da iOS 9.0.1 güncellemesi ile sona ermesi bekleniyor.

1443036735_img20150923223031.jpg

iOS 9.0 yüklü cihazınızdan Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme yolunu takip ederek cihazınıza güncelleme gelip gelmediğini kontrol edin. Eğer söz konusu güncelleme  cihazınızda mevcutsa iOS 9'da yaşadığınız sorunlardan az da olsa kurtulmak için güncellemeyi yüklemenizi  tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.