Apple, iPhone 13 ve 13 mini fiyatlarında büyük indirim yaptı! - Page 1

iPhone 14 serisi dün gerçekleştirilen etkinlik ile tanıtıldı ve seri ile birlikte Apple'ın mini döneminin sonu da geldi. Açıklanan fiyatlara göre ucuz yeni iPhone şimdi 800 dolardan başlıyor. Bu da iPhone 13 ile aynı, ancak 13 mini 700 dolar fiyat etiketine sahipti.

Apple, iPhone 13 ve 13 mini fiyatlarında büyük indirim yaptı! - Page 2

Lansman ile birlikte bazı iyi gelişmeler de yaşandı. Buna göre eski modeller hala mevcut ve daha ucuz. Apple'ın her zamanki uygulamasında olduğu gibi, yalnızca vanilya iPhone 13 (ve daha eski) modelleri mevcut olduğundan, artık Apple'dan yeni bir 13 Pro satın almak mümkün değil.

Apple, iPhone 13 ve 13 mini fiyatlarında büyük indirim yaptı! - Page 3

Ama 13 mini modelini artık daha düşük bir fiyata da alabilirsiniz. iPhone SE (2022) fiyatını 430 $ olarak koruyor, bu yüzden onu listeye dahil etmeye gerek yok. Söz konusu indirimler bazı yerlerde geçerli olacak.

Apple, iPhone 13 ve 13 mini fiyatlarında büyük indirim yaptı! - Page 4

Örneğin AB'de herhangi bir indirim görmüyoruz, hatta telefonlar Polonya'da daha pahalı hale geldi. Ancak yeni serinin tanıtılması ile ucuzlayan modeller mevcut.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.