Mobil

Apple iPhone 14 ertelenecek mi sorusuna cevap!

Bu sonbaharda tanıtılması beklenen Apple iPhone 14 serisinin bazı tedarik problemleri yaşadığı ortaya çıkmıştı. İşte tüm detaylar.

Apple iPhone 14 ertelenecek mi sorusuna cevap!

Geçen haftaki raporlara bakılırsa Apple'ın bu sonbaharda tanıtmayı planladığı iPhone 14 serisi ile ilgili problemler mevcuttu. Çin ile Tayvan arasında devam eden jeopolitik gerilim nedeniyle Apple'ın yaklaşan iPhone 14 serisi için potansiyel tedarik zinciri sorunları ortaya çıkıyordu. Ancak yeni bir açıklamaya göre TF Securities analisti Ming-Chi Kuo, sevkiyat programları iyi gittiği için iPhone 14 tedarik zinciri üretimi üzerinde herhangi bir etki olmayacağından emin.

Apple iPhone 14 ertelenecek mi sorusuna cevap!

Apple, Eylül lansmanına kadar oluşabilecek her problemi engellemek için iPhone 14 serisi için tedarik zinciri ortakları listesini sürekli olarak çeşitlendirdi. Apple ile ilgili haberlerde Kuo, Apple'ın bu yılın ikinci yarısında AirPods 2 Pro'yu şarj kutuları için aynı eski Aydınlatma konektörüyle piyasaya süreceğinden emin görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.