Mobil

Apple iPhone 14 Pro kamera özellikleri sızdırıldı!

Apple iPhone 14 Pro ile ilgili yeni bir rapor ortaya çıktı. Şirket iPhone 14 serisini 2022 Eylül ayında tanıtacak olsa da o zamana kadar farklı raporlar sızmaya devam ediyor.

Apple iPhone 14 Pro kamera özellikleri sızdırıldı!

2022 iPhone serisinin lansmanına daha aylar varken, yaklaşmakta olan Apple amiral gemisi telefonlarıyla ilgili çeşitli söylentiler ve raporlar ortaya çıktı. Şimdi, en son rapor, Apple iPhone 14 Pro çeşitleriyle gelecek bazı önemli iyileştirmeleri ortaya koydu.

Bir MacRumors raporuna göre, yeni bilgiler Haitong International Securities ile bir araştırma notundan geliyor. Daha önce analist Jeff Pu, Cupertino merkezli devin Eylül 2022'de 6.1 inç iPhone 14, 6.7 inç iPhone 14 Max, 6.1 inç iPhone 14 Pro ve 6.7 inç iPhone 14 Pro'yu içeren iPhone 14 serisini piyasaya sürmeyi planladığını belirtmişti. Şimdi Pu, yeni araştırma notunda iPhone 14 Pro serisi ile ilgili detayları ortaya çıkardı.

Apple iPhone 14 Pro kamera özellikleri sektörde çığır açacak

apple iphone 14 pro

Bildirildiğine göre, Pro varyantları, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens ve telefoto lens ile eşleştirilmiş, birincil lens 48 megapiksel kamera olan üçlü kamera lensi ile donatılacak. Bu haber, Nisan ayında iPhone 14 Pro modellerinin 8K video kaydını destekleyen 48 megapiksel birincil kameraya sahip olacağını iddia eden bilinen başka bir analist Ming-Chi Kuo tarafından ilk olarak paylaşılan önceki raporlarla da uyumlu.

Ayrıca Pu, iPhone 14 Pro çeşitlerinin, en üst seviye iPhone 13 Pro serisinde yer alan 6GB RAM'den daha yüksek olan 8GB RAM sunacağını da ekledi. Bunun henüz doğrulanmamış bir rapor olduğunu hatırlatmakta fayda var. Resmi bilgiler için iPhone 14 lansmanını beklemek gerekli, ancak o zamana kadar bir çok rapor daha çıkacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.