Mobil

Apple iPhone 14 Pro kamerasıyla çığır açacak!

Apple yepyeni iPhone serisini yakında tanıtacak. Bu kapsamda yeni iPhone 14 Pro kamerası ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Apple iPhone 14 Pro kamerasıyla çığır açacak!

Apple yeni iPhone serisini tanıtmadan önce cihazlarla ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda İnternetteki iPhone 14 Pro kılıfı görselleri paylaşıldı. BU da yakında gelecek olan cihazların kamera boyutuna bir bakış atmamıza vesile oldu. 

Apple iPhone 14 Pro kamerasıyla çığır açacak!

Apple iPhone 14 Pro kamerasıyla çığır açacak! - Resim : 1

Paylaşılan görsel, iPhone 14 Pro'nun kamera lenslerinin selefinin lenslerine kıyasla ne kadar büyük olacağını belli etti. Paylaşılan görsele bakılırsa yeni iPhone modeli daha büyük bir kamera boyutu ile gelecek. Bu boyut farkının açıklaması aslında oldukça basit olabilir. Apple'ın bu yıl iPhone Pro modellerinde ultra geniş kamerayı yükselteceği yaygın bir şekilde söylendi ve yeni sensör eskisinden çok daha büyük olacak.

Bu nedenle, telefonun arkasında daha büyük bir kamera merceği halkasıolacak. Buna ek olarak, Apple'ın simetri uğruna bu lenslerin üçünü de aynı boyutta tutmayı hedeflediğini belirtelim.  Çarşamba günü Apple'ın yeni telefonlarıyla ilgili tüm detayları özel lansman etkinliğinde öğreneceğiz, bu yüzden cihazların tüm özellikleri ile ilgili detaylar çok yakında tamamen belli olacak. Yeni seri 13 serisi gibi hayal kırıklığı yaratmayıp Apple hayranlarını memnun edecek bir çok detay ile gelecek. Yenilenmiş çentik tasarımı da bunlardan bir tanesi. Tüm özellikler yakında netleşecek ancak fiyat tarafında üzücü şeyler olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.