Mobil

Apple, iPhone 5 için yeni bir güncelleme yayınladı

Güncelleme kapsamında daha iyi bir hoparlör ses deneyimi hedefleniyor.

Apple, iPhone 5 için yeni bir güncelleme yayınladı

Dün itibariyle yapım numarası 10B350 olan ve 11.5MB boyutlu iOS 6.1.4 güncellemesi iPhone 5 kullanıcılarına sunulmaya başlandı. SlashGear sitesinde karşımıza çıkan habere göre güncelleme Wi-Fi bağlantısıyla kısa süre içerisinde yüklenebiliyor. Apple’ın bir cihaza ait sunduğu özel güncellemeler genel anlamda güvenlik noktasında ortaya çıkan bazı hataların giderilmesi adına yapılırdı oysa süz konusu güncelleme kapsamında bu tür bir yenilik yok.

Apple yeni güncelleme ile iPhone 5 kullanıcıları için hoparlör ses profilini güncelleyerek daha iyi bir ses deneyimi sunmayı hedefledi. Yine de bu tür güncellemelerde bazı sistem hatalarının giderildiği de bildirilmekte. 

10-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek WWDC 2013 etkinliğinde Apple’ın mobil işletim sistemi iOS için ciddi anlamda yenilikler duyurması bekleniyor. Şirket ayrıca masaüstü kullanıcı arayüzünde de radikal değişimler sunabilir.

1367556918_iosgo.jpg
Yorumlar
Misafir
güncelmeyi yaptın ses gitti telefonum daha 2 aylık bu sorun nasıl giderilebilir acana bilen varmı?????
Cevapla
Misafir
Yasasin Apple
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.