Apple iPhone fiyatlarına bir zam daha yapıyor! - Page 1

Apple iPhone fiyatları hali hazırda uçuk durumda. O derece ki iPhone sahibi olmak isteyen kullanıcıların bir süre para biriktirmesi gerekiyor. Şu anda Apple'ın en son modeli olan iPhone 13 Pro 30 bin TL seviyesinde alıcı buluyor.

Apple iPhone fiyatlarına bir zam daha yapıyor! - Page 2

Geçtiğimiz dönemlerde BDDK açıklaması ile bir nebze kontrol altına alınmaya çalışılan dolar kuru tekrar kendini 17 seviyesinin üzerine attı, bu da gelecek olan iPhone 14 serisi için endişeleri ortaya koyuyor.

Apple iPhone fiyatlarına bir zam daha yapıyor! - Page 3

Şimdi ise güvenilir bir kaynak olan Wedbush şirketi tarafından yapılan bir tahmine göre Apple bu sefer de dünya genelinde iPhone fiyatlarını artıracak. Bu zamlar özellikle kendini iPhone 14 ailesinde hissettirecek.

Apple iPhone fiyatlarına bir zam daha yapıyor! - Page 4

Bu sonbaharda tanıtılması beklenen teknoloji devinin en yeni telefon serisi ciddi bir fiyat artışı ile karşımıza çıkabilir. İddialara göre Apple, iPhone 14 modellerinde normalde uygulayacağı fiyata 100 dolar daha ekleyecek. Ancak 100 dolar Türkiye'de 1700 TL civarında bir artışa işaret ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.