Apple iPhone SE 3 en ucuz telefon!

iPhone SE 3 yüksek kaliteli video, yine avuç içi tasarım ve uygun fiyat beklentisi ile gelecek akıllı bir telefon. İşte iPhone SE 3!

Apple iPhone SE 3 en ucuz telefon!

Yeni iPhone SE 3'ün beşinci nesil ağ desteği ile en ucuz ve en kompakt akıllı telefon olacağına inanılıyor. Yaklaşan iPhone SE 3'ün olası tasarımını gösteren bir video ve görsel paylaşıldı.

İyimser beklentiler, iPhone SE 3'ün gelecek yılın ilkbaharında satışa çıkacağı ve tasarımının değişeceği yönünde. Bazıları ise 2014'ten itibaren kullanılan bu tasarımın kullanmaya devam edileceği savunuluyor. Diğer bir iddia ise Apple'ın tüketicilerin talebini ve isteklerini analiz ettiği konusunda ısrar ediyor.

İşte iPhone SE 3!

Apple iPhone SE 3 en ucuz telefon! - Resim : 1

iPhone SE 3, tasarımda 6.1 inç LCD ekrana sahip olacak ve tasarım açısından iPhone 11'e benzer olacak. iPhone SE 3 daha da ileri gidebilir ve ekranın orta üst kısmındaki ön kamera için küçük bir nokta açabilir.

Telefonun Yeşil, Samon Pembesi, Lavanta, Krem, Açık Mavi ve Ultimate Siyah olmak üzere altı renkte satışa sunulacağı belirtiliyor. Yeni iPhone SE 3'ün beşinci nesil ağları desteklediği aynı zamanda en ucuz ve en kompakt akıllı telefon olacağı söyleniyor. Apple A14 temelinde tek çipli sistem ile inşa edilebileceği öne sürülüyor.

iPhone SE 3 harika görünüyor, ancak Apple'ın gelecek yıl piyasaya sürüp sürmeyeceği henüz belli değil. Rapora göre, yaklaşan iPhone SE 3'ün fiyatı 400 dolar olacak.