Mobil

Apple Music 40 milyon aboneyi kutluyor!

Teknoloji firmasının çevrimiçi müzik platformu Apple Music, abone sayısını 40 milyona yükseltmeyi başardı.

Apple Music abone sayısı 40 milyon oldu

Apple Music, her ay kullanıcı sayısını katlayarak bünyesini genişletmeye devam ediyor. 40 milyon aboneye sahip olan şirket başarısını kutlarken Oliver Schusser’ın, Apple Music ve Uluslar arası İçerik’in başkan yardımcılığı koltuğuna oturacağını da duyurdu.

Variety’nin kaynaklarına göre Schusser, yeni görevi için Londra’dan Californiya’ya taşınacak ve zamanını Curpertino ve Culver City’deki Apple ofisleri arasında yenilikler üzerinde çalışarak geçirecek. Teknoloji alanında oldukça sağlam bir geçmişi olan Schusser, daha önce App Store, iTunes filmleri, iBooks, Apple Postcast ve benzeri yerlerde çalışmıştı.

Daha önceki başarılarına bu defa Apple Music ile devam edecek olan Schusser,yaptığı konuşma ile kullanıcılarına daha kullanışlı bir uygulamanın da sözünü verdi. Geçtiğimiz günlerde aldığı güncelleme ile birlikte uygulamaya "Video Klipler" isimli bir bölüm eklenmişti. Bu bölüm sayesinde klipler, hızlı ve toplu bir şekilde kullanıcılara sunuluyordu. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.