Mobil

Apple Music, Android için yayınlandı

Apple Music Android kullanıcıları için yayınlandı. Merakla beklenen uygulama ilk aşamada beta seviyesinde.


Apple’ın yaklaşık dört ay önce iOS 8.4 güncellemesiyle iOS kullanıcılarının hizmetine sunduğu Apple Music servisi artık Android platformu için yayınlandı. Daha önce ortaya çıkan görüntüler Apple Music’in Android ekosistemi için hazırlandığını göstermişti. Apple, Android kullanıcılarını bu noktada çok fazla bekletmezken, uygulama beta aşamasında Google Play Store’daki yerini aldı.

Apple Music’in beta seviyesinde olması uygulamadaki bazı eksikliklerin zamanla giderileceğini gösteriliyor. Halihazırda iOS kullanıcılarının yararlandığı video klipler Apple Music Android uygulamasında yer almıyor. Ayrıca aile üyeliği oluşturma ve yükseltme işlemcileri için Mac ya da iOS tabanlı bir cihaza gereksinim duyuluyor. Söz konusu eksikliklerin kısa süre içerisinde giderilmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir; 

1447221487_dscf1543.jpg

Apple Music fiyat bilgisi

Uygulama, iOS tarafında olduğu gibi Android kullanıcıları için de ilk üç ay ücretsiz olacak. Android kullanıcıları deneme süresi bittikten sonra milyonlarca şarkı, canlı yayın yapan Beats 1 radyo ve Connect servisini kullanmanın bedeli olarak aylık 10 lira ödeyecek. Beş kişiyle sınırlandırılan Aile üyeliğinin aylık fiyatı ise 15 lira. Apple Music Android uygulamasını buradan ücretsiz indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.