Mobil

Apple o iPhone modellerinin fişini çekiyor

Teknoloji devi Apple, iOS 13'ün kullanıma girmesi ile bazı iPhone modellerine sunduğu desteğe son verecek.

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre, Apple 2016'dan önce çıkan modellere iOS 13'ü desteklemeyecek. Kısa süre sonra kullanıma sunulması beklenen yeni nesil iOS işletim sistemi doğal olarak eski model iPhone modellerini desteklemeyecek. 

Apple o iPhone modellerinin fişini çekiyor


Buna göre Apple'ın mobil cihazlarında kullandığı işletim sisteminin yeni sürümü iOS 13, bazı iPhone modellerini desteklemeyecek. Bu da bazı modellerin bu işletim sistemine güncellenmeyeceği anlamına geliyor. İşte  EiOS 13 güncellemesini alamayacak iPhone modelleri:

  • iPhone 6
  • iPhone 5S
Yorumlar
oguz
5se değil o se
Cevapla
oguz
ios 13 update phone list yazın çıkıyor
Cevapla
oguz
se yi destekleyecek
Cevapla
Fatih Yiğit
Apple resmi web sayfasında iOS 13 ile uyumlu telefonlar listesinde bu bahsettikleriniz de mevcut. Haberinizi günceller misiniz. https://www.apple.com/tr/ios/ios-13-preview/
Cevapla
fatih e cevap
5s ve 5se farklı cihazlarhaber doğru
5seyi 6sle Aynı Diye Satmadımı
5seyi 6sle aynı diye satmadımı
Cevapla
Fatih Yiğit
iOS 13 iPhone SE ve 6 ya da gelecek, haberde bir yanlışlık var. https://www.apple.com/tr/ios/ios-13-preview/
Fatih
Çürük elma işte
irfan ülgezer
Sizler reklamını yaptığınız 5se yi 6s ile aynı ayarda diye sattınız bizlerde sizlere inanarak bu telefonu aldık şimdi ios 13 desteklemeyecek deniyor apple yakışıyormu ya biz aptalız yeda siz sahtekarsınız .
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.