Mobil

Apple phablet isteyen?

Apple phablet konusunda Asya çalkalanıyor

Apple phablet isteyen?

Özellikle Samsung’un üretiminin Asya’da olması ve Apple ürünlerinin genel olarak Çin’de üretilmesi nedeniyle bu iki firmanın ürünleri konusundaki haberler ilk olarak Asya’dan çıkıyor. Apple’ın phabeti konusunda da IFA’ya saatler kala Asya çalkalanmaya başladı.

Samsung’un yeni cihazlar çıkarak olmasıyla aynı tarihte bir Apple cihazının dedikodusu şaşırtmadı ancak gelelim konunun detaylarına.

1378133451_samsung-galaxy-mega-6-3.jpg

Eğer söylentiler doğruysa Apple da bir phablet üzerinde çalışıyor. 5 inç 7 inç arası bir ekran boyutuyla gelmesi beklenen Apple’ın yeni cihazının adı veya ne zaman geleceği hakkında bazı bilgiler Asya-Pasifik bölgesinden çıktı.

1378133461_ipad-mini-game-small-2.jpg

Diğer firmaların phabetlerinin ne kadar ilgi gördüklerini söylemeye gerek yok. Apple’ın da eskisi gibi olmayan gelirlerini yükseltmek istemesi konusunda hem fikiriz. Bu şartlarda yeni bir phablet tanıtılması çok da mantıksız gelmiyor.

Samsung Galaxy Note 3 ya da Galaxy Mega 6.3 il rakip olabilecek bu cihaz 4 inç iPhone 5 ile 7.9 inç iPad mini arasında bir ekran boyutuna sahip olacak. Ayrıca Retina Display ekrana sahip olması büyük ekranın ilgi görmesi için iyi bir nokta olacak.

Haberler henüz söylenti aşamasında. Gerçek olması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Apple’dan büyük bir cihaz görme konusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yorumlar
Misafir
epıl sesini duydu. ürettiler şimdi senin için
Cevapla
Misafir
syn yorumcu...haklısınız.. düşüncenizden dolayı .....mutlu ve huzurlu günler dileğiyle. leyla
Cevapla
Misafir
iphone 6 inç istiyoruz. apple lütfen sesimizi duyunuz. şu samsung,htc.lc.sony..hauwei ve benzerlerinden özellikle ANDOİD,ten TÜRK MİLLETİNİ KURTAR. ANCAK FİYATIDA 1 000 İLA 2 .000 ARASINDA OLSUN ÖZELLİKLERİDE SAMSUNG VE SONY.DE NE VARSA HEPSİ OLSUN. PLAESE APPLE .........HELP........ not...fakirlere hediyeler vereceğiz..andoidden kurtulduğumuz gün..yeminle.. LEYLA. VE ESRA
Cevapla
Misafir
inanın iphone ekranı dar samsung iphone arasında git gel yapmaktan bıktım ama 5 inç e çıkarsa super olur bu kadar zormu anlamıyorum büyüt artık ya
Cevapla
Misafir
iphone 6 olsun kenar cerceveleri daraltilmis 4.3 yada 4.5 ile gelsin yeter...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.