Apple ucuz iPhone modeli için kolları sıvadı! İşte yeni bütçe dostu iPhone - Page 1

Önemli Apple analisti Ming-Chi Kuo, gelecekteki orta sınıf iPhone modellerinin şirketin en yeni yonga setleriyle gelmeyeceğini duyurdu. Bu da en yeni yonga setlerinin şirketin üst seviye iPhone modellerine özel olacağını gösteriyor.

Apple ucuz iPhone modeli için kolları sıvadı! İşte yeni bütçe dostu iPhone - Page 2

Kuo, stratejinin insanların daha ucuz bir iPhone satın alabilmesi için hayata geçirileceğini duyurdu. Rapor gerçekten de doğru çıkarsa, en yeni yonga setlerine sahip yeni nesil iPhone serisinin tamamına sahip olma günleri sona erebilir.

Apple ucuz iPhone modeli için kolları sıvadı! İşte yeni bütçe dostu iPhone - Page 3

Apple'ın bu sonbaharda iPhone 14 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Seri iPhone 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max'ten oluşacak. Daha önce Kuo, Pro olmayan modellerin daha eski A15 işlemci tarafından destekleneceğini bildirmişti.

Apple ucuz iPhone modeli için kolları sıvadı! İşte yeni bütçe dostu iPhone - Page 4

Öte yandan, Pro varyantları A16 SoC ile gelecek. En son çipin bir sonucu olarak Kuo, iPhone 14 Pro ve Pro Max'in yüzde 60'lık satışla daha popüler olmasının beklendiğini söylüyor. Ayrıca Cupertino meerkezli teknoloji devinin bu yöntem ile daha fazla gelir elde etmesi planlanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.