Apple ürünlerine zam geldi! iPhone almak hayal oldu - Page 1

Apple, bu akşam saat gerçekleştirdiği Apple Worldwide Developer Conference (WWDC) etkinliğinde bazı duyurularda bulundu. Bu duyurulardan en üzücü olanı ise mevcut iPhone fiyatlarına gelen zam oldu.

Apple ürünlerine zam geldi! iPhone almak hayal oldu - Page 2

Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın ilk etabını gerçekleştirdi. Burada şirket işletim sistemlerinin yeni sürümleri ve M2 işlemcisini kullanan cihazlarını tanıttı. Bununla birlikte şirket mevcut iPhone cihazlarına gelen zamları da duyurdu.

Apple ürünlerine zam geldi! iPhone almak hayal oldu - Page 3

Bugün Apple tarafından düzenlenen WWDC 22 etkinliği merakla bekleniyordu. Özellikle yeni iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, macOS 13 ve tvOS 16 işletim sistemlerinin tanıtımı için gözler bu etkinliğe çevrilmişti.

Apple ürünlerine zam geldi! iPhone almak hayal oldu - Page 4

Bir süredir beklenen M2 işlemcili yeni cihazlar da bu etkinlikte kendini gösterdi. Ancak en çok iPhone cihazlara gelen zamlar dikkat çekti. Etkinlikten önce teknoloji devi websitesinde satışları sonlandırdı. Etkinliğin ardından ise fiyatlar yenilendi. İşte yeni iPhone fiyatları:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.