Mobil

Apple üyelik hizmetlerini tek çatı altında toplayacak!

Apple, çeşitli üyelik hizmetlerini tek çatı altında toplamanızı sağlayacak bir hizmeti kullanıma sunmaya hazırlanıyor!


Apple'ın kendi üyelik hizmetlerini tek çatı altında toplamayı sağlayan Apple One isimli hizmetini sunmaya hazırlandığı iddia edildi.

Apple üyelik hizmetlerini tek çatı altında toplayacak!

Bloomberg'de yer alan bir raporda, Apple çeşitli üyelik hizmetlerini tek çatı altında toplama hazırlanıyor. Raporda bu hizmetin adının Apple One olacağı iddia edildi. 

Apple One'ın içerisinde ise şimdilik hangi "paketlerin" bulunacağını belirtilmedi. Ancak kullanıcıların dilediği üyelik hizmetlerini dahil edebileceğini, bu sayede bir üyelik paketi oluşturabileceği ifade ediliyor.

Birçok alanda hizmet veren Apple'ın, Apple One ile tek çatı altından yönetilebilecek hizmetler arasında, Apple TV+, Apple Music, Apple News+ ve Apple Arcade platformları gibi benzer platformların yer alacağı tahmin ediliyor.

ABD merkezli teknoloji şirketinin Apple One'ı yeni iPhone modellerini tanıtacağı lansmanda görücüye çıkaracak olduğu tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.