Mobil

Apple uygun fiyatlı iPhone 12 için kolları sıvadı!

Akıllı telefon pazarının lider üreticilerinden olan Apple, ailenin diğer üyelerine göre daha uygun fiyatlı bir iPhone 12 modeli için kolları sıvadı.


Apple gerçekten de çok değerli bir marka ve hemen her modeli ülkemizdeki belli bir kesim tarafından heyecan ile bekleniyor. Ancak şirketin fiyat politikası da bir o kadar eleştiriliyor. Apple'ın yüksek fiyat stratejisinden tam manada ödün vermesini artık beklemiyoruz ancak buna rağmen hala kullanıcının yüzünü güldürecek güzel sürprizler yapılabilir.

ABD merkezli teknoloji devinin yetkilileri de böyle düşünüyor olacak ki iPhone 12 ailesine katılacak olan beşinci model için çalışmaları hızlandırdılar! Buna göre ailenin diğer üyelerine oranla daha uygun fiyatlı bir iPhone 12 bizleri bekliyor.

Apple uygun fiyatlı iPhone 12 için kolları sıvadı!

Daha önceden iPhone 12 ailesinin en uygun fiyatlı modelinin 650 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olacağından bahsetmiştik. Ancak piyasaya sürülmesini beklediğimiz beşinci model bundan da ucuz olacak! Söylentilere göre ise şirket bunu yaparken 5G bağlantı teknolojisinden ödün verecek. Yani dört iPhone 12 modeli 5G bağlantısı ile satışa çıkarken, beşinci ve en uygun olarak adlandırılan model 4G bağlantısına sahip olacak.

Diğerlerine göre daha "bütçe dostu" olan ve 4G bağlantısı ile gelmesi beklenen iPhone 12 modelinin donanımsal özellikleri itibari ile abilerinden ne kadar farklı olacağı konusu ise henüz bir sır. Elbette ki her yıl piyasaya sürülen Pro ve Pro Max ile aralarında hem kamera performansı hem de batarya performanslarında ciddi farklar olacaktır ancak telefonu en tepe üyeler ile karşılaştırmak da ne kadar doğru tartışılır.

Yorumlar
Misafir
Okadar para ver ufak bir sorunda kullanıcı hatası bu riski almaya değmez uğraşılmaz 2.3 bine bir telefon alır gecerim
Cevapla
Özgür acar
650 dolar iphone için iki katıda devlet babaya vergi için oldumu sana 1950 dolar tabi yılını doldurmadan kopan şarj kablosu masrafı kaybolan kulaklık masrafıda cabası allah akıl fikir versin diyorum ben de eski bir iphone kullanıcısı olarak diyorum ki ben kurtuldum allah sizide kurtarsın çünkü sigara gibi bağımlılık yapıyo
Cevapla
Ahmet mustafa
Alırim
Cevapla
İbrahim
650 dolar iPhone 12 650 dolarda devlete bi iPhone 12 oldu bitti gitti
Cevapla
Zehni
Bence hiç uygun fiyatlı olmaz 20 bine satarlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.