Mobil

Apple ve T-Mobile ortaklığı Apple Store'ların satışlarını hızlandırabilecek mi?

Apple satış mağazalarını hareketlendirmeye çalışıyor!


Yakın bir dönem önce Apple'a katılan eski Burbery CEO'su ve yeni Apple Satış Direktörü Angela AHRENDTS Apple'ın parekende mağazalarını hareketlendirmek ve bu noktaların satış başarısını arttırmak adına çalışamlar yapacağını açıklamıştı. 

1403859985_1402666972angela-ahrendts.png

Bu çalışmalara ise çok yakında başlanacağının haberini almış bulunmaktayız. Angela AHRENDTS Amerika'nın en büyük GSM Operatörlerinden biri olan T-Mobile ile anlaşarak 200'den fazla satış noktasında bu GSM Operatörünün kendi bünyesinde satış yapacağını duyurdu.

Apple Store içinde yer alan T-Mobile satış terminallerinden iPhone alan kullanıcıların 50 dolarlık indirim yada iTunes hediye kartı ile ödüllendirileceğinin altı çizilirken Apple'ın milyon dolarlar harcayarak açtığı Apple Store'ların tüm satış rakamları içinde sadece %18'ini oluşturması Apple'ın kendi ekosistemi için büyük bir tehlike olarak değerlendirilmektedir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.