Mobil

Apple Watch 2 İle İlgili İlk Söylentiler

Apple Watch 2 Hakkıdan İlk İddiarlar Ortaya Çıkmaya Başladı


Apple'ın akıllı saati Apple Watch modelinin sonrasında 2016 yılı içinde beklenen devam modeli Apple Watch 2 hakkında ilk söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

1449704959_apple-watch-2.png

Apple Watch 2 Ne Gibi Özelliklere Sahip Olacak?

Apple Watch 2 ile ilgili konuşulan ilk yeniliklerden biri WiFi oldu. Apple'ın Apple Watch 2 modelini iPhone'lardan tamamen bağımsız bırakmak istemeyeceğini düşünecek olursak bu özelliğin Android Wear'a benzer bir model ile her iki cihazın ağ içinde olması gibi bir durum ile WiFi desteği verilebilir.

Tasarım tarafında ise Apple Watch 2 modelinin radikal bir değişiklik ile gelme ihtimali düşük. Apple Watch'un daha 1 yılı dolmadan tasarımda farklılığa gidilmesi oldukça zor. Ufak tefek makyajlarla saatin ilk modelden biraz farklı görünmesi sağlanabilir.

Ekran boyutu konusunda da büyük oranda aynı ebatta kalabilir. Pil tarafındaysa, enerji verimliliği geliştirilmiş bir işlemci ile aynı kalsa bile kullanım süresinin uzatılması olasılıklar arasında yer alıyor. 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.