Mobil

Apple Watch benzeri Oppo Watch geliyor

Eğer Apple Watch tasarımına sahip, Android tabanlı bir saat kullanmak istiyorsanız, Oppo Watch tam da size göre bir ürün.

Apple Watch benzeri Oppo Watch geliyor

Ülkemizde de kurumsal olarak faaliyetlerini devam ettiren Oppo, önümüzdeki günlerde tanıtacağı akıllı saat modeliyle dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Çinli üretici normal şartlarda akıllı saatini Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacaktı. Fakat MWC 2020 koronavirüs salgını yüzünden iptal olunca, Oppo Watch’ın tanıtımı da ertelenmiş oldu.

Apple Watch benzeri Oppo Watch geliyor

Kısa süre önce Oppo Watch ile ilgili ufak bir paylaşım yapılmıştı. Yapılan bu paylaşımda saatin tasarımı tam net olarak seçilemiyordu. Fakat geçtiğimiz gün yayınlanan Oppo Watch görseliyle saatin tasarımı da tam anlamıyla ortaya çıkmış oldu. Dilerseniz Oppo Watch’ın tasarımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse Oppo Watch tasarımsal açıdan fazlasıyla Apple Watch’ı andırıyor. Bilindiği üzere Apple senelerdir akıllı saat modellerinde aynı dikdörtgen kasa tasarımını kullanıyor. Dolayısıyla Oppo’nun da benzer bir kasa seçmiş olması, iki modelin dış görünüş anlamında birbirine benzemesine sebep olmuş.

Herşeye rağmen Oppo’nun yeni akıllı saat modelinin hayli şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Henüz Oppo Watch’ın tanıtım tarihi netlik kazanmış değil. Fakat Çin kaynaklı haberlere göre, Oppo akıllı saatini önümüzdeki Mart ayında tanıtmayı planlıyor. Tanıtımın akabinde Oppo Watch’ın Çin ve Avrupa’da satışa sunulacağı da iddialar arasında. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.