Mobil

Apple Watch Gold Edition kutu açılışı [Video]

Apple'ın zenginler için ürettiği Apple Watch Editon kutusundan çıkıyor.

Apple Watch Gold Edition kutu açılışı [Video]

Apple geçtiğimiz yıl Eylül ayında iPhone 6 ve iPhone 6 Plus lansmanında giyilebilir ilk ürünü Apple Watch'ı bizlere tanıtmıştı. Sınırlı saydıa gazetecinin inceleme mertebesine ulaştığı yeni ürün övüle övüle bitirilememişti. Bizde teknoloji dünyası olarak Apple Watch'ı heyecan içinde beklemeye başladık.

Apple, Apple Watch için Mart ayında Spring Forward adında bir etkinlik düzenledi ve Apple Watch'ı tam anlamıyla basınla tanıştırdı.

Apple Watch 3 farklı model ve 2 farklı boyut ile kullanıcılara sunuldu. Apple kadınlar için 38 mm, erkekler içinse 42 mm'lik ürünler ortaya koydu.

1432549774_ekran-alintisi.png

Apple Watch Sport en uygun fiyatlı ürün. Boyutuna göre sadece 349 ya da 399 dolar. Apple Watch ise daha üst segment kişilere hitap ediyor ve fiyatı 549 dolar ile 599 dolar arasında değişiyor. Watch Edition modeli ise 10 bin dolar ile 17 bin dolar arasından kullanıcılarla buluşuyor ve bizim ilgi alanımızın çok dışında bulunuyor.

Ön siparişlere bakıldığında Watch Edition modellerinin hepsinin satıldığını görüyoruz. Katy Perry, Beyonce ve Jay Z 17 bin dolarlık Apple Watch'tan aldıklarını duyurmuştu.

399 dolarlık saatten 1 mAh fazla pil gücü sunmayan, 399 dolarlık saatten tasarım anlamında en ufak bir fark ortaya koymayan ve 399 dolara satılan üründen sadece deri kutusu ile ayrılan Apple Watch Edition'ın kutu açılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.