Mobil

Apple Watch için yeni kayışlar duyuruldu

Apple, bahar için kolları sıvadı. Apple bugün Apple Watch için yeni kayış modellerini tanıttı. Yeni kayışlar, baharın renklerinden ilham alınarak geliştirilmiş.

Apple bahar aylarına yeni aksesuarları ile giriş yapıyor

Dünyanın en çok satan saat unvanını, Apple Watch ile Rolex'ten alan Apple, bugün bahar ayları için tasarladığı yeni kayış modellerini tanıttı. Bahar aylarının renklerinden ilham alınarak geliştirilen yeni kayışlar, Apple Watch'a hoş bir hava katıyor.

Apple Newsroom üzerinden yapılan duyuruya göre; Apple Watch için Sport Band in Denim Blue, Lemonade and Red Raspberry, Woven Nylon in Black Stripe, Blue Stripe, Gray Stripe and Pink Stripe  Sport Loop in Flash Light, Hot Pink, Marine Green and Tahoe Blue  ve Classic Buckle in Spring Yellow, Electric Blue and Soft Pink kayışları gelecek.

Apple Watch Nike+ için Nike Sport in Barely Rose/Pearl Pink, Black/White and Cargo Khaki/Black  ve Nike Sport Loop in Black/Pure Platinum, Bright Crimson/Black, Cargo Khaki, Midnight Fog and Pearl Pink kayışları üretilecek.

Apple Watch için yeni kayışlar duyuruldu - Resim : 1

Premium saat kategorisinde yer alan Apple Watch Hermès için ise; 38mm Double Tour in Indigo with rouge H polished edge and rouge H contrasted loop, 38mm Double Tour in Blanc with rouge H polished edge and rouge H contrasted loop, 42mm Single Tour Rallye in Indigo with rouge H polished edge and rouge H contrasted loop ve 42mm Single Tour Rallye in Blanc with rouge H polished edge and rouge H contrasted loop kayışları satışa sunulacak.

Apple Watch kayışları 219 TL, Apple Watch Nike+ kayışları 219 TL ve Apple Watch Hermès kayışları ise 2.749 TL'den Türkiye'de satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.