Mobil

Apple Watch oldukça özelleştirilebilir olacak!

Apple Watch için 3.parti aksesuar geliştiriciler devreye girdi.


Apple kendi ekosistemi içinde oldukça kapalı bir firmadır. Apple ürünleri için 3.parti aksesuar geliştiriciler firma tarafından pek kabul görmez. Kabul gören üreticilere ait aksesuarlarda fiyatlarıyla kullanıcıların ceplerini yakmaktadırlar. Bu bağlamda basit bir iPhone kılıfının bile Apple Store’larda 90 TL’ye satıldığını görmekteyiz.

1425022804_ekran-alintisi.png

Apple’ın akıllı saati Apple Watch Nisan ayında 42 milyon adetlik stok rakamıyla tüm dünyada satılmaya başlayacak. Aldığımız duyumlara göre ülkemizde Apple Watch’ın satış fiyatının ise 999 TL olacağı söylenmekte.

Son dönemde akıllı saatlerin kayışlarının değiştirildiğine şahit olmaktayız. Apple Watch’ın kayışının farklı farklı renklerde ve malzeme kalitesinde kullanılabilmesi için 3.parti aksesuar üreticileri kolları sıvadı.

1425022691_image-click-watch-adapter2.jpg

Apple Watch’ın kılıfını kullanıcının rahatlıkla değiştirebilmesi için çalışmalar yapan 3.parti geliştiriciler nihai ürünü ortaya koyabildiler.

1425022658_image-click-watch-adapter.jpg

Bu aparat sayesinde kullanıcılar Apple Watch’larının kayışlarını “uygun fiyata” alarak farklı farklı kullanabilecekler diye düşünmekteyiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.